Streetview Smitshoekseweg 224 Rotterdam

Smitshoekseweg 224, 3084 LR Rotterdam

126 m² Bouwjaar 1940 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Smitshoekseweg 224 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 1450 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
1450 m²
Inhoud
706 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Smitshoekseweg 224

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smitshoekseweg 224

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

665 Inwoners
320 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Charlois Zuidrand
78% Koopwoningen
337 Inwoners per km²

Locatie van Smitshoekseweg 224

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Smitshoekseweg 224

Wat is de geschatte woningwaarde van Smitshoekseweg 224?

De gemiddelde woningwaarde in Charlois Zuidrand is €632.000. Dat komt neer op circa €5.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smitshoekseweg 224 zich tot de wijk Charlois Zuidrand?

Smitshoekseweg 224 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Charlois Zuidrand. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 337 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smitshoekseweg 224?

Smitshoekseweg 224 is een woonhuis in Charlois Zuidrand, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Smitshoekseweg 224 vergeleken met de buurt?

Smitshoekseweg 224 heeft 126 m² woonoppervlakte en 706 m³ inhoud. Het perceel is 1450 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Charlois Zuidrand ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smitshoekseweg 224 en wat betekent dat?

Smitshoekseweg 224 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smitshoekseweg 224?

Smitshoekseweg 224 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Charlois Zuidrand?

De wijk Charlois Zuidrand in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Charlois Zuidrand?

Vanuit Smitshoekseweg 224 in Charlois Zuidrand bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.