Streetview Smitshoekseweg 202 Rotterdam

Smitshoekseweg 202, 3084 LR Rotterdam

161 m² Bouwjaar 1937

Smitshoekseweg 202 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 700 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
700 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Smitshoekseweg 202

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

665 Inwoners
320 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Charlois Zuidrand
78% Koopwoningen
337 Inwoners per km²

Locatie van Smitshoekseweg 202

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Smitshoekseweg 202

Wat is de geschatte woningwaarde van Smitshoekseweg 202?

De prijsindicatie voor Smitshoekseweg 202 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Charlois Zuidrand is €632.000. Dat komt neer op circa €3.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smitshoekseweg 202 zich tot de wijk Charlois Zuidrand?

Smitshoekseweg 202 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Charlois Zuidrand. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 337 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smitshoekseweg 202?

Smitshoekseweg 202 is een woonhuis in Charlois Zuidrand, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Smitshoekseweg 202 vergeleken met de buurt?

Smitshoekseweg 202 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 700 m². In Charlois Zuidrand ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Charlois Zuidrand?

De wijk Charlois Zuidrand in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Charlois Zuidrand?

Vanuit Smitshoekseweg 202 in Charlois Zuidrand bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Charlois Zuidrand?

Zorg en onderwijs in de buurt van Smitshoekseweg 202: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Charlois Zuidrand?

Recreatie nabij Charlois Zuidrand: restaurant (0.7 km), cafe (1.7 km).