Streetview Charloisse Lagedijk 870 Rotterdam

Charloisse Lagedijk 870, 3084 LJ Rotterdam

187 m² Bouwjaar 1938 Label A

Charloisse Lagedijk 870 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 435 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
435 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Charloisse Lagedijk 870

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Charloisse Lagedijk 870

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

665 Inwoners
320 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Charlois Zuidrand
78% Koopwoningen
337 Inwoners per km²

Locatie van Charloisse Lagedijk 870

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Charloisse Lagedijk 870

Wat is de geschatte woningwaarde van Charloisse Lagedijk 870?

De gemiddelde woningwaarde in Charlois Zuidrand is €632.000. Dat komt neer op circa €3.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Charloisse Lagedijk 870 zich tot de wijk Charlois Zuidrand?

Charloisse Lagedijk 870 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Charlois Zuidrand. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 337 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Charloisse Lagedijk 870?

Charloisse Lagedijk 870 is een woonhuis in Charlois Zuidrand, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Charloisse Lagedijk 870 vergeleken met de buurt?

Charloisse Lagedijk 870 heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 435 m². In Charlois Zuidrand ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Charloisse Lagedijk 870 en wat betekent dat?

Charloisse Lagedijk 870 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-09-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.46 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Charlois Zuidrand?

De wijk Charlois Zuidrand in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Charlois Zuidrand?

Vanuit Charloisse Lagedijk 870 in Charlois Zuidrand bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.