Streetview Charloisse Lagedijk 877 Rotterdam

Charloisse Lagedijk 877, 3084 LD Rotterdam

120 m² Bouwjaar 1900 4 kamers Label E

Charloisse Lagedijk 877 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 1170 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
1170 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Charloisse Lagedijk 877

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Charloisse Lagedijk 877

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

665 Inwoners
320 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Charlois Zuidrand
78% Koopwoningen
337 Inwoners per km²

Locatie van Charloisse Lagedijk 877

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Charloisse Lagedijk 877

Wat is de geschatte woningwaarde van Charloisse Lagedijk 877?

De prijsindicatie voor Charloisse Lagedijk 877 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Charlois Zuidrand is €632.000. Dat komt neer op circa €5.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Charloisse Lagedijk 877 zich tot de wijk Charlois Zuidrand?

Charloisse Lagedijk 877 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Charlois Zuidrand. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 337 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Charloisse Lagedijk 877?

Charloisse Lagedijk 877 is een woonhuis in Charlois Zuidrand, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Charloisse Lagedijk 877 vergeleken met de buurt?

Charloisse Lagedijk 877 heeft 120 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 1170 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Charlois Zuidrand ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Charloisse Lagedijk 877 en wat betekent dat?

Charloisse Lagedijk 877 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Charloisse Lagedijk 877?

Charloisse Lagedijk 877 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Charlois Zuidrand?

De wijk Charlois Zuidrand in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Charlois Zuidrand?

Vanuit Charloisse Lagedijk 877 in Charlois Zuidrand bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.