Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 1695 m²
Charloisse Lagedijk 609 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 1695 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Charloisse Lagedijk 609
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Charlois Zuidrand is €632.000. Dat komt neer op circa €3.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCharloisse Lagedijk 609 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Charlois Zuidrand. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 337 inwoners per km².
Charloisse Lagedijk 609 is een woonhuis in Charlois Zuidrand, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Charloisse Lagedijk 609 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1695 m². In Charlois Zuidrand ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Charloisse Lagedijk 609 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Charlois Zuidrand in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Charloisse Lagedijk 609 in Charlois Zuidrand bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Charloisse Lagedijk 609: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.7 km.