Eengezinswoning, hoekwoning (dijkwoning) Charloisse Lagedijk 491 Rotterdam

Charloisse Lagedijk 491, 3084 LB Rotterdam

106 m² Bouwjaar 1808 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Charloisse Lagedijk 491 is een eengezinswoning, hoekwoning (dijkwoning) in Rotterdam, gebouwd in 1808. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 236 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1808
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
236 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Charloisse Lagedijk 491

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Charloisse Lagedijk 491

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (114.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

665 Inwoners
320 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Charlois Zuidrand
78% Koopwoningen
337 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Charloisse Lagedijk 491

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Charloisse Lagedijk 491

Wat is de geschatte woningwaarde van Charloisse Lagedijk 491?

De prijsindicatie voor Charloisse Lagedijk 491 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Charlois Zuidrand is €632.000. Dat komt neer op circa €5.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Charloisse Lagedijk 491 zich tot de wijk Charlois Zuidrand?

Charloisse Lagedijk 491 is een eengezinswoning, hoekwoning (dijkwoning) van 106 m² in de wijk Charlois Zuidrand. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 337 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Charloisse Lagedijk 491?

Charloisse Lagedijk 491 is een eengezinswoning, hoekwoning (dijkwoning) in Charlois Zuidrand, gebouwd in 1808 (218 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Charloisse Lagedijk 491 vergeleken met de buurt?

Charloisse Lagedijk 491 heeft 106 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 236 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Charlois Zuidrand ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Charloisse Lagedijk 491 en wat betekent dat?

Charloisse Lagedijk 491 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Charloisse Lagedijk 491?

Charloisse Lagedijk 491 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 114 m².

Hoe is de woningmarkt in Charlois Zuidrand?

De wijk Charlois Zuidrand in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.