Streetview Charloisse Lagedijk 477 Rotterdam

Charloisse Lagedijk 477, 3084 LA Rotterdam

184 m² Bouwjaar 1995 8 kamers 5 slaapkamers Label B

Charloisse Lagedijk 477 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 800 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €632.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
800 m²
Inhoud
620 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Charloisse Lagedijk 477

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Charloisse Lagedijk 477

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

665 Inwoners
320 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€632.000 Gem. woningwaarde Charlois Zuidrand
78% Koopwoningen
337 Inwoners per km²

Locatie van Charloisse Lagedijk 477

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Charloisse Lagedijk 477

Wat is de geschatte woningwaarde van Charloisse Lagedijk 477?

De prijsindicatie voor Charloisse Lagedijk 477 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Charlois Zuidrand is €632.000. Dat komt neer op circa €3.435 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Charloisse Lagedijk 477 zich tot de wijk Charlois Zuidrand?

Charloisse Lagedijk 477 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Charlois Zuidrand. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 337 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Charloisse Lagedijk 477?

Charloisse Lagedijk 477 is een woonhuis in Charlois Zuidrand, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Charloisse Lagedijk 477 vergeleken met de buurt?

Charloisse Lagedijk 477 heeft 184 m² woonoppervlakte en 620 m³ inhoud. Het perceel is 800 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Charlois Zuidrand ligt de gemiddelde woningwaarde op €632.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Charloisse Lagedijk 477 en wat betekent dat?

Charloisse Lagedijk 477 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Charloisse Lagedijk 477?

Charloisse Lagedijk 477 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Charlois Zuidrand?

De wijk Charlois Zuidrand in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €632.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Charlois Zuidrand?

Vanuit Charloisse Lagedijk 477 in Charlois Zuidrand bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.