Portiekflat (appartement) Korhaanstraat 11 A Rotterdam

Korhaanstraat 11 A, 3083 XD Rotterdam

67 m² Bouwjaar 1947 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Korhaanstraat 11 A is een portiekflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
229 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Korhaanstraat 11 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korhaanstraat 11 A

Tuin
Ja (700.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

11880 Inwoners
6735 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
6165 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Carnisse
30% Koopwoningen
20.288 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korhaanstraat 11 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Korhaanstraat 11 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Korhaanstraat 11 A?

De prijsindicatie voor Korhaanstraat 11 A ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Carnisse is €178.000. Dat komt neer op circa €2.657 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korhaanstraat 11 A zich tot de wijk Carnisse?

Korhaanstraat 11 A is een portiekflat (appartement) van 67 m² in de wijk Carnisse. De buurt telt 6.165 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korhaanstraat 11 A?

Korhaanstraat 11 A is een portiekflat (appartement) in Carnisse, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Korhaanstraat 11 A vergeleken met de buurt?

Korhaanstraat 11 A heeft 67 m² woonoppervlakte en 229 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Carnisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korhaanstraat 11 A en wat betekent dat?

Korhaanstraat 11 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Korhaanstraat 11 A?

Korhaanstraat 11 A heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 700 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Carnisse?

De wijk Carnisse in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Carnisse?

Vanuit Korhaanstraat 11 A in Carnisse bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 3.6 km.