Benedenwoning (appartement met open portiek) Walchersestraat 79 C Rotterdam

Walchersestraat 79 C, 3083 NH Rotterdam

62 m² Bouwjaar 1940 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Walchersestraat 79 C is een benedenwoning (appartement met open portiek) in Rotterdam, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Benedenwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
194 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Walchersestraat 79 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Walchersestraat 79 C

Tuin
Ja (41.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

11880 Inwoners
6735 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
6165 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Carnisse
30% Koopwoningen
20.288 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Walchersestraat 79 C

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Walchersestraat 79 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Walchersestraat 79 C?

De prijsindicatie voor Walchersestraat 79 C ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Carnisse is €178.000. Dat komt neer op circa €2.871 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Walchersestraat 79 C zich tot de wijk Carnisse?

Walchersestraat 79 C is een benedenwoning (appartement met open portiek) van 62 m² in de wijk Carnisse. De buurt telt 6.165 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Walchersestraat 79 C?

Walchersestraat 79 C is een benedenwoning (appartement met open portiek) in Carnisse, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Walchersestraat 79 C vergeleken met de buurt?

Walchersestraat 79 C heeft 62 m² woonoppervlakte en 194 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Carnisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Walchersestraat 79 C en wat betekent dat?

Walchersestraat 79 C heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Walchersestraat 79 C?

Walchersestraat 79 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 41 m².

Hoe is de woningmarkt in Carnisse?

De wijk Carnisse in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Carnisse?

Vanuit Walchersestraat 79 C in Carnisse bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 3.6 km.