Streetview Roerdomplaan 19 Rotterdam

Roerdomplaan 19, 3083 KT Rotterdam

149 m² Bouwjaar 1949 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Roerdomplaan 19 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 187 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
522 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Roerdomplaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roerdomplaan 19

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
203.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
272.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

11880 Inwoners
6735 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
6165 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Carnisse
30% Koopwoningen
20.288 Inwoners per km²

Locatie van Roerdomplaan 19

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Roerdomplaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Roerdomplaan 19?

De gemiddelde woningwaarde in Carnisse is €178.000. Dat komt neer op circa €1.195 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roerdomplaan 19 zich tot de wijk Carnisse?

Roerdomplaan 19 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Carnisse. De buurt telt 6.165 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roerdomplaan 19?

Roerdomplaan 19 is een woonhuis in Carnisse, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Roerdomplaan 19 vergeleken met de buurt?

Roerdomplaan 19 heeft 149 m² woonoppervlakte en 522 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Carnisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roerdomplaan 19 en wat betekent dat?

Roerdomplaan 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-01-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roerdomplaan 19?

Roerdomplaan 19 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Carnisse?

De wijk Carnisse in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 11.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Carnisse?

Vanuit Roerdomplaan 19 in Carnisse bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 3.6 km.