Tussenwoning Boergoensevliet 174 Rotterdam

Boergoensevliet 174, 3082 KX Rotterdam

151 m² Bouwjaar 1932 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Boergoensevliet 174 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 120 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
613 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Boergoensevliet 174

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boergoensevliet 174

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
156.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.9%
CO₂-emissie
32.15 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (43.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14070 Inwoners
7360 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
6934 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Oud Charlois
32% Koopwoningen
10.955 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boergoensevliet 174

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Boergoensevliet 174

Wat is de geschatte woningwaarde van Boergoensevliet 174?

De prijsindicatie voor Boergoensevliet 174 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Charlois is €219.000. Dat komt neer op circa €1.450 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boergoensevliet 174 zich tot de wijk Oud Charlois?

Boergoensevliet 174 is een tussenwoning van 151 m² in de wijk Oud Charlois. De buurt telt 6.934 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boergoensevliet 174?

Boergoensevliet 174 is een tussenwoning in Oud Charlois, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boergoensevliet 174 vergeleken met de buurt?

Boergoensevliet 174 heeft 151 m² woonoppervlakte en 613 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Oud Charlois ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boergoensevliet 174 en wat betekent dat?

Boergoensevliet 174 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boergoensevliet 174?

Boergoensevliet 174 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 43 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oud Charlois?

De wijk Oud Charlois in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Charlois?