Streetview Katendrechtse Lagedijk 470 Rotterdam

Katendrechtse Lagedijk 470, 3082 GH Rotterdam

212 m² Bouwjaar 1937 11 kamers 5 slaapkamers Label NONE

Katendrechtse Lagedijk 470 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m², een perceel van 124 m² en 11 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
212 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
11
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Katendrechtse Lagedijk 470

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Katendrechtse Lagedijk 470

Energielabel

Energieklasse
NONE

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14070 Inwoners
7360 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
6934 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Oud Charlois
32% Koopwoningen
10.955 Inwoners per km²

Locatie van Katendrechtse Lagedijk 470

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Katendrechtse Lagedijk 470

Wat is de geschatte woningwaarde van Katendrechtse Lagedijk 470?

De gemiddelde woningwaarde in Oud Charlois is €219.000. Dat komt neer op circa €1.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Katendrechtse Lagedijk 470 zich tot de wijk Oud Charlois?

Katendrechtse Lagedijk 470 is een woonhuis van 212 m² in de wijk Oud Charlois. De buurt telt 6.934 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Katendrechtse Lagedijk 470?

Katendrechtse Lagedijk 470 is een woonhuis in Oud Charlois, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Katendrechtse Lagedijk 470 vergeleken met de buurt?

Katendrechtse Lagedijk 470 heeft 212 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Oud Charlois ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Katendrechtse Lagedijk 470 en wat betekent dat?

Katendrechtse Lagedijk 470 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Katendrechtse Lagedijk 470?

Katendrechtse Lagedijk 470 heeft 11 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud Charlois?

De wijk Oud Charlois in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Charlois?

Vanuit Katendrechtse Lagedijk 470 in Oud Charlois bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.