Streetview Geervlietstraat 7 Rotterdam

Geervlietstraat 7, 3081 SB Rotterdam

135 m² Bouwjaar 1928 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Geervlietstraat 7 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 105 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
105 m²
Inhoud
502 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Geervlietstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geervlietstraat 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
181.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
239.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12500 Inwoners
6535 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
5841 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Tarwewijk
22% Koopwoningen
14.764 Inwoners per km²

Locatie van Geervlietstraat 7

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Geervlietstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Geervlietstraat 7?

De prijsindicatie voor Geervlietstraat 7 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Tarwewijk is €197.000. Dat komt neer op circa €1.459 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geervlietstraat 7 zich tot de wijk Tarwewijk?

Geervlietstraat 7 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Tarwewijk. De buurt telt 5.841 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.764 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geervlietstraat 7?

Geervlietstraat 7 is een woonhuis in Tarwewijk, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Geervlietstraat 7 vergeleken met de buurt?

Geervlietstraat 7 heeft 135 m² woonoppervlakte en 502 m³ inhoud. Het perceel is 105 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Tarwewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geervlietstraat 7 en wat betekent dat?

Geervlietstraat 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-10-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geervlietstraat 7?

Geervlietstraat 7 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tarwewijk?

De wijk Tarwewijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tarwewijk?

Vanuit Geervlietstraat 7 in Tarwewijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3.8 km.