Streetview Verschoorstraat 70 01 Rotterdam

Verschoorstraat 70 01, 3081 JZ Rotterdam

53 m² Bouwjaar 1929 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Verschoorstraat 70 01 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
182 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Verschoorstraat 70 01

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verschoorstraat 70 01

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12500 Inwoners
6535 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
5841 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Tarwewijk
22% Koopwoningen
14.764 Inwoners per km²

Locatie van Verschoorstraat 70 01

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Verschoorstraat 70 01

Wat is de geschatte woningwaarde van Verschoorstraat 70 01?

De gemiddelde woningwaarde in Tarwewijk is €197.000. Dat komt neer op circa €3.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verschoorstraat 70 01 zich tot de wijk Tarwewijk?

Verschoorstraat 70 01 is een appartement van 53 m² in de wijk Tarwewijk. De buurt telt 5.841 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.764 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verschoorstraat 70 01?

Verschoorstraat 70 01 is een appartement in Tarwewijk, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verschoorstraat 70 01 vergeleken met de buurt?

Verschoorstraat 70 01 heeft 53 m² woonoppervlakte en 182 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Tarwewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verschoorstraat 70 01 en wat betekent dat?

Verschoorstraat 70 01 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-05-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verschoorstraat 70 01?

Verschoorstraat 70 01 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tarwewijk?

De wijk Tarwewijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tarwewijk?

Vanuit Verschoorstraat 70 01 in Tarwewijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3.8 km.