Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Inhoud
- 465 m³
- Kamers
- 1
Zwartewaalstraat 165 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 126 m² en 1 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zwartewaalstraat 165
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2.9 kmDe prijsindicatie voor Zwartewaalstraat 165 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Tarwewijk is €197.000. Dat komt neer op circa €1.313 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZwartewaalstraat 165 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Tarwewijk. De buurt telt 5.841 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.764 inwoners per km².
Zwartewaalstraat 165 is een woonhuis in Tarwewijk, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Zwartewaalstraat 165 heeft 150 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 150 m² per kamer. In Tarwewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zwartewaalstraat 165 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-06-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Zwartewaalstraat 165 heeft 1 kamers.
De wijk Tarwewijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Zwartewaalstraat 165 in Tarwewijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zwartewaalstraat 165: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.