Tussenwoning Bonaventurastraat 27 Rotterdam

Bonaventurastraat 27, 3081 HA Rotterdam

156 m² Bouwjaar 1936 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Bonaventurastraat 27 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 107 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
107 m²
Inhoud
532 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Bonaventurastraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bonaventurastraat 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.42 kg/m²

Tuin
Ja (44.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12500 Inwoners
6535 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
5841 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Tarwewijk
22% Koopwoningen
14.764 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bonaventurastraat 27

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Bonaventurastraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Bonaventurastraat 27?

De prijsindicatie voor Bonaventurastraat 27 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Tarwewijk is €197.000. Dat komt neer op circa €1.263 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bonaventurastraat 27 zich tot de wijk Tarwewijk?

Bonaventurastraat 27 is een tussenwoning van 156 m² in de wijk Tarwewijk. De buurt telt 5.841 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.764 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bonaventurastraat 27?

Bonaventurastraat 27 is een tussenwoning in Tarwewijk, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bonaventurastraat 27 vergeleken met de buurt?

Bonaventurastraat 27 heeft 156 m² woonoppervlakte en 532 m³ inhoud. Het perceel is 107 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Tarwewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bonaventurastraat 27 en wat betekent dat?

Bonaventurastraat 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bonaventurastraat 27?

Bonaventurastraat 27 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 44 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tarwewijk?

De wijk Tarwewijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tarwewijk?