Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Inhoud
- 325 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Zevenoord 119 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zevenoord 119
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Zevenoord 119 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Groot IJsselmonde is €244.000. Dat komt neer op circa €2.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZevenoord 119 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Groot IJsselmonde. De buurt telt 14.277 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.108 inwoners per km².
Zevenoord 119 is een woonhuis in Groot IJsselmonde, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Zevenoord 119 heeft 121 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Groot IJsselmonde ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zevenoord 119 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-07-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Zevenoord 119 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Groot IJsselmonde in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 29.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Zevenoord 119 in Groot IJsselmonde bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zevenoord 119: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.