Streetview Schelmeroord 32 Rotterdam

Schelmeroord 32, 3079 LW Rotterdam

132 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Schelmeroord 32 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 244 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
244 m²
Inhoud
444 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Schelmeroord 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schelmeroord 32

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
196.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
328.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

29265 Inwoners
14180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
14277 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Groot IJsselmonde
34% Koopwoningen
5.108 Inwoners per km²

Locatie van Schelmeroord 32

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Schelmeroord 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Schelmeroord 32?

De gemiddelde woningwaarde in Groot IJsselmonde is €244.000. Dat komt neer op circa €1.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schelmeroord 32 zich tot de wijk Groot IJsselmonde?

Schelmeroord 32 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Groot IJsselmonde. De buurt telt 14.277 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.108 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schelmeroord 32?

Schelmeroord 32 is een woonhuis in Groot IJsselmonde, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schelmeroord 32 vergeleken met de buurt?

Schelmeroord 32 heeft 132 m² woonoppervlakte en 444 m³ inhoud. Het perceel is 244 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Groot IJsselmonde ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schelmeroord 32 en wat betekent dat?

Schelmeroord 32 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-07-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schelmeroord 32?

Schelmeroord 32 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Groot IJsselmonde?

De wijk Groot IJsselmonde in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 29.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groot IJsselmonde?

Vanuit Schelmeroord 32 in Groot IJsselmonde bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.