Streetview Vierdaagsestraat 32 H Rotterdam

Vierdaagsestraat 32 H, 3078 ZX Rotterdam

32 m² Bouwjaar 2010

Vierdaagsestraat 32 H is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 32 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
32 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vierdaagsestraat 32 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

29265 Inwoners
14180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
14277 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Groot IJsselmonde
34% Koopwoningen
5.108 Inwoners per km²

Locatie van Vierdaagsestraat 32 H

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Vierdaagsestraat 32 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Vierdaagsestraat 32 H?

De gemiddelde woningwaarde in Groot IJsselmonde is €244.000. Dat komt neer op circa €7.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vierdaagsestraat 32 H zich tot de wijk Groot IJsselmonde?

Vierdaagsestraat 32 H is een appartement van 32 m² in de wijk Groot IJsselmonde. De buurt telt 14.277 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.108 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vierdaagsestraat 32 H?

Vierdaagsestraat 32 H is een appartement in Groot IJsselmonde, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vierdaagsestraat 32 H vergeleken met de buurt?

Vierdaagsestraat 32 H heeft 32 m² woonoppervlakte. In Groot IJsselmonde ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Groot IJsselmonde?

De wijk Groot IJsselmonde in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 29.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groot IJsselmonde?

Vanuit Vierdaagsestraat 32 H in Groot IJsselmonde bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Groot IJsselmonde?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vierdaagsestraat 32 H: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Groot IJsselmonde?

Recreatie nabij Groot IJsselmonde: restaurant (0.5 km), cafe (1.2 km).