Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 1089 m²
Grote Hagen 804 is een woning in Rotterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 1089 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grote Hagen 804
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Groot IJsselmonde is €244.000. Dat komt neer op circa €224 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrote Hagen 804 is een woning van 1089 m² in de wijk Groot IJsselmonde. De buurt telt 14.277 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.108 inwoners per km².
Grote Hagen 804 is een woning in Groot IJsselmonde, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Grote Hagen 804 heeft 1089 m² woonoppervlakte. In Groot IJsselmonde ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Groot IJsselmonde in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 29.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Grote Hagen 804 in Groot IJsselmonde bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grote Hagen 804: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Groot IJsselmonde: restaurant (0.5 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Grote Hagen 804 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Groot IJsselmonde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.