Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (drive-in woning) Tupelohof 15 Rotterdam

Tupelohof 15, 3078 KN Rotterdam

166 m² Bouwjaar 2024 5 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Tupelohof 15 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (drive-in woning) in Rotterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 148 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (drive-in woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
757 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€675.000 tot €775.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met overig
Ligging
Aan bosrand, aan park, aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Tupelohof 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tupelohof 15

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
95.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
5.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
93.4%
CO₂-emissie
0.2 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

29265 Inwoners
14180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
14277 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Groot IJsselmonde
34% Koopwoningen
5.108 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tupelohof 15

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Tupelohof 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Tupelohof 15?

De prijsindicatie voor Tupelohof 15 ligt rond €675.000 tot €775.000. De gemiddelde woningwaarde in Groot IJsselmonde is €244.000. Dat komt neer op circa €1.470 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tupelohof 15 zich tot de wijk Groot IJsselmonde?

Tupelohof 15 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (drive-in woning) van 166 m² in de wijk Groot IJsselmonde. De buurt telt 14.277 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.108 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tupelohof 15?

Tupelohof 15 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (drive-in woning) in Groot IJsselmonde, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tupelohof 15 vergeleken met de buurt?

Tupelohof 15 heeft 166 m² woonoppervlakte en 757 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Groot IJsselmonde ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tupelohof 15 en wat betekent dat?

Tupelohof 15 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-05-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tupelohof 15?

Tupelohof 15 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Groot IJsselmonde?

De wijk Groot IJsselmonde in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 29.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groot IJsselmonde?

Vanuit Tupelohof 15 in Groot IJsselmonde bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.