Portiekflat (appartement) Koningswaard 67 Rotterdam

Koningswaard 67, 3078 AA Rotterdam

94 m² Bouwjaar 2010 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Koningswaard 67 is een portiekflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
94 m²
Inhoud
255 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koningswaard 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningswaard 67

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
60.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
26.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72.2%
CO₂-emissie
5.81 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Dubbel glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

29265 Inwoners
14180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
14277 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Groot IJsselmonde
34% Koopwoningen
5.108 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningswaard 67

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Koningswaard 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningswaard 67?

De prijsindicatie voor Koningswaard 67 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Groot IJsselmonde is €244.000. Dat komt neer op circa €2.596 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningswaard 67 zich tot de wijk Groot IJsselmonde?

Koningswaard 67 is een portiekflat (appartement) van 94 m² in de wijk Groot IJsselmonde. De buurt telt 14.277 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.108 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningswaard 67?

Koningswaard 67 is een portiekflat (appartement) in Groot IJsselmonde, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koningswaard 67 vergeleken met de buurt?

Koningswaard 67 heeft 94 m² woonoppervlakte en 255 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Groot IJsselmonde ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningswaard 67 en wat betekent dat?

Koningswaard 67 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningswaard 67?

Koningswaard 67 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Groot IJsselmonde?

De wijk Groot IJsselmonde in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 29.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groot IJsselmonde?

Vanuit Koningswaard 67 in Groot IJsselmonde bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.