Streetview Georg Hegelstraat 22 Rotterdam

Georg Hegelstraat 22, 3076 RG Rotterdam

76 m² Bouwjaar 1964 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Georg Hegelstraat 22 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Georg Hegelstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Georg Hegelstraat 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.5%
CO₂-emissie
28.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14725 Inwoners
7240 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
7057 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Lombardijen
29% Koopwoningen
5.641 Inwoners per km²

Locatie van Georg Hegelstraat 22

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Georg Hegelstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Georg Hegelstraat 22?

De prijsindicatie voor Georg Hegelstraat 22 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Lombardijen is €230.000. Dat komt neer op circa €3.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Georg Hegelstraat 22 zich tot de wijk Lombardijen?

Georg Hegelstraat 22 is een appartement van 76 m² in de wijk Lombardijen. De buurt telt 7.057 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Georg Hegelstraat 22?

Georg Hegelstraat 22 is een appartement in Lombardijen, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Georg Hegelstraat 22 vergeleken met de buurt?

Georg Hegelstraat 22 heeft 76 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Lombardijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Georg Hegelstraat 22 en wat betekent dat?

Georg Hegelstraat 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-04-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Georg Hegelstraat 22?

Georg Hegelstraat 22 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lombardijen?

De wijk Lombardijen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lombardijen?

Vanuit Georg Hegelstraat 22 in Lombardijen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.