Streetview Spinozaweg 461 Rotterdam

Spinozaweg 461, 3076 EW Rotterdam

166 m² Bouwjaar 1992

Spinozaweg 461 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 341 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
341 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Spinozaweg 461

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14725 Inwoners
7240 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
7057 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Lombardijen
29% Koopwoningen
5.641 Inwoners per km²

Locatie van Spinozaweg 461

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Spinozaweg 461

Wat is de geschatte woningwaarde van Spinozaweg 461?

De gemiddelde woningwaarde in Lombardijen is €230.000. Dat komt neer op circa €1.386 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spinozaweg 461 zich tot de wijk Lombardijen?

Spinozaweg 461 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Lombardijen. De buurt telt 7.057 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spinozaweg 461?

Spinozaweg 461 is een woonhuis in Lombardijen, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Spinozaweg 461 vergeleken met de buurt?

Spinozaweg 461 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 341 m². In Lombardijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lombardijen?

De wijk Lombardijen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lombardijen?

Vanuit Spinozaweg 461 in Lombardijen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lombardijen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Spinozaweg 461: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lombardijen?

Recreatie nabij Lombardijen: restaurant (0.4 km), cafe (1.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Spinozaweg 461?

Een woningrapport voor Spinozaweg 461 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lombardijen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.