Vrijstaande woning Nietzschestraat 11 Rotterdam

Nietzschestraat 11, 3076 DS Rotterdam

151 m² Bouwjaar 1968 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Nietzschestraat 11 is een vrijstaande woning in Rotterdam, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 840 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
840 m²
Inhoud
167 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€715.000 tot €815.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nietzschestraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nietzschestraat 11

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
234.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
324.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14725 Inwoners
7240 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
7057 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Lombardijen
29% Koopwoningen
5.641 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nietzschestraat 11

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Nietzschestraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Nietzschestraat 11?

De prijsindicatie voor Nietzschestraat 11 ligt rond €715.000 tot €815.000. De gemiddelde woningwaarde in Lombardijen is €230.000. Dat komt neer op circa €1.523 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nietzschestraat 11 zich tot de wijk Lombardijen?

Nietzschestraat 11 is een vrijstaande woning van 151 m² in de wijk Lombardijen. De buurt telt 7.057 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nietzschestraat 11?

Nietzschestraat 11 is een vrijstaande woning in Lombardijen, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nietzschestraat 11 vergeleken met de buurt?

Nietzschestraat 11 heeft 151 m² woonoppervlakte en 167 m³ inhoud. Het perceel is 840 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Lombardijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nietzschestraat 11 en wat betekent dat?

Nietzschestraat 11 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-04-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nietzschestraat 11?

Nietzschestraat 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lombardijen?

De wijk Lombardijen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lombardijen?

Vanuit Nietzschestraat 11 in Lombardijen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.