Streetview Korte Kromhout 61 Rotterdam

Korte Kromhout 61, 3075 DL Rotterdam

597 m² Bouwjaar 1967

Korte Kromhout 61 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 597 m² en een perceel van 1116 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
597 m²
Perceeloppervlakte
1116 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Korte Kromhout 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

15215 Inwoners
7920 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
7794 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Vreewijk
14% Koopwoningen
7.446 Inwoners per km²

Locatie van Korte Kromhout 61

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Korte Kromhout 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Kromhout 61?

De gemiddelde woningwaarde in Vreewijk is €251.000. Dat komt neer op circa €420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Kromhout 61 zich tot de wijk Vreewijk?

Korte Kromhout 61 is een appartement van 597 m² in de wijk Vreewijk. De buurt telt 7.794 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.446 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Kromhout 61?

Korte Kromhout 61 is een appartement in Vreewijk, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Korte Kromhout 61 vergeleken met de buurt?

Korte Kromhout 61 heeft 597 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1116 m². In Vreewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vreewijk?

De wijk Vreewijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vreewijk?

Vanuit Korte Kromhout 61 in Vreewijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vreewijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Korte Kromhout 61: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vreewijk?

Recreatie nabij Vreewijk: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Korte Kromhout 61?

Een woningrapport voor Korte Kromhout 61 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vreewijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1967, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.