Eengezinswoning, hoekwoning Dordtsestraatweg 738 Rotterdam

Dordtsestraatweg 738, 3075 BS Rotterdam

122 m² Bouwjaar 1995 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Dordtsestraatweg 738 is een eengezinswoning, hoekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 170 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
170 m²
Inhoud
431 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dordtsestraatweg 738

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dordtsestraatweg 738

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (83.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

15215 Inwoners
7920 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
7794 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Vreewijk
14% Koopwoningen
7.446 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dordtsestraatweg 738

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Dordtsestraatweg 738

Wat is de geschatte woningwaarde van Dordtsestraatweg 738?

De prijsindicatie voor Dordtsestraatweg 738 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Vreewijk is €251.000. Dat komt neer op circa €2.057 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dordtsestraatweg 738 zich tot de wijk Vreewijk?

Dordtsestraatweg 738 is een eengezinswoning, hoekwoning van 122 m² in de wijk Vreewijk. De buurt telt 7.794 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.446 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dordtsestraatweg 738?

Dordtsestraatweg 738 is een eengezinswoning, hoekwoning in Vreewijk, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dordtsestraatweg 738 vergeleken met de buurt?

Dordtsestraatweg 738 heeft 122 m² woonoppervlakte en 431 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Vreewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dordtsestraatweg 738 en wat betekent dat?

Dordtsestraatweg 738 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dordtsestraatweg 738?

Dordtsestraatweg 738 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 83 m².

Hoe is de woningmarkt in Vreewijk?

De wijk Vreewijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vreewijk?

Vanuit Dordtsestraatweg 738 in Vreewijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.