Benedenwoning Van Malsenstraat 90 B Rotterdam

Van Malsenstraat 90 B, 3074 PZ Rotterdam

92 m² Bouwjaar 1996 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Van Malsenstraat 90 B is een benedenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
92 m²
Inhoud
287 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Van Malsenstraat 90 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Malsenstraat 90 B

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

12305 Inwoners
5695 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
5066 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Hillesluis
23% Koopwoningen
13.714 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Malsenstraat 90 B

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Van Malsenstraat 90 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Malsenstraat 90 B?

De prijsindicatie voor Van Malsenstraat 90 B ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillesluis is €216.000. Dat komt neer op circa €2.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Malsenstraat 90 B zich tot de wijk Hillesluis?

Van Malsenstraat 90 B is een benedenwoning van 92 m² in de wijk Hillesluis. De buurt telt 5.066 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.714 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Malsenstraat 90 B?

Van Malsenstraat 90 B is een benedenwoning in Hillesluis, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Van Malsenstraat 90 B vergeleken met de buurt?

Van Malsenstraat 90 B heeft 92 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Hillesluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Malsenstraat 90 B en wat betekent dat?

Van Malsenstraat 90 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Van Malsenstraat 90 B?

Van Malsenstraat 90 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Hillesluis?

De wijk Hillesluis in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillesluis?

Vanuit Van Malsenstraat 90 B in Hillesluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3 km.