Eengezinswoning, tussenwoning Zwijndrechtsestraat 8 Rotterdam

Zwijndrechtsestraat 8, 3073 RN Rotterdam

83 m² Bouwjaar 1904 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Zwijndrechtsestraat 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 79 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
79 m²
Inhoud
307 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Zwijndrechtsestraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwijndrechtsestraat 8

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
199.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
291.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14045 Inwoners
6790 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
6345 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Bloemhof
17% Koopwoningen
18.083 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwijndrechtsestraat 8

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Zwijndrechtsestraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwijndrechtsestraat 8?

De prijsindicatie voor Zwijndrechtsestraat 8 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemhof is €212.000. Dat komt neer op circa €2.554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwijndrechtsestraat 8 zich tot de wijk Bloemhof?

Zwijndrechtsestraat 8 is een eengezinswoning, tussenwoning van 83 m² in de wijk Bloemhof. De buurt telt 6.345 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwijndrechtsestraat 8?

Zwijndrechtsestraat 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bloemhof, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zwijndrechtsestraat 8 vergeleken met de buurt?

Zwijndrechtsestraat 8 heeft 83 m² woonoppervlakte en 307 m³ inhoud. Het perceel is 79 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Bloemhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwijndrechtsestraat 8 en wat betekent dat?

Zwijndrechtsestraat 8 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-08-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwijndrechtsestraat 8?

Zwijndrechtsestraat 8 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemhof?

De wijk Bloemhof in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemhof?

Vanuit Zwijndrechtsestraat 8 in Bloemhof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.5 km.