Woningdetails
- Type
- Maisonnette
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Inhoud
- 311 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €275.000 tot €325.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2026
Putselaan 212 A02 is een maisonnette in Rotterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Putselaan 212 A02
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.5 kmEnglish Translation below Ben je op zoek naar een modern, licht en goed onderhouden appartement op een centrale locatie in Rotterdam?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Putselaan 212 A02 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemhof is €212.000. Dat komt neer op circa €2.304 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPutselaan 212 A02 is een maisonnette van 92 m² in de wijk Bloemhof. De buurt telt 6.345 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.083 inwoners per km².
Putselaan 212 A02 is een maisonnette in Bloemhof, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Putselaan 212 A02 heeft 92 m² woonoppervlakte en 311 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bloemhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Putselaan 212 A02 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Putselaan 212 A02 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Bloemhof in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Putselaan 212 A02 in Bloemhof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Putselaan 212 A02: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Bloemhof: restaurant (0.4 km), cafe (0.3 km).
Putselaan 212 A02 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €275.000 tot €325.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Bloemhof is €212.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Putselaan 212 A02 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bloemhof. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1938, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen