Eengezinswoning, tussenwoning Kamperfoeliestraat 47 Rotterdam

Kamperfoeliestraat 47, 3073 EH Rotterdam

141 m² Bouwjaar 2007 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Kamperfoeliestraat 47 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 98 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
482 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In centrum, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kamperfoeliestraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kamperfoeliestraat 47

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14045 Inwoners
6790 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
6345 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Bloemhof
17% Koopwoningen
18.083 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kamperfoeliestraat 47

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Kamperfoeliestraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamperfoeliestraat 47?

De prijsindicatie voor Kamperfoeliestraat 47 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemhof is €212.000. Dat komt neer op circa €1.504 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamperfoeliestraat 47 zich tot de wijk Bloemhof?

Kamperfoeliestraat 47 is een eengezinswoning, tussenwoning van 141 m² in de wijk Bloemhof. De buurt telt 6.345 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamperfoeliestraat 47?

Kamperfoeliestraat 47 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bloemhof, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kamperfoeliestraat 47 vergeleken met de buurt?

Kamperfoeliestraat 47 heeft 141 m² woonoppervlakte en 482 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bloemhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kamperfoeliestraat 47 en wat betekent dat?

Kamperfoeliestraat 47 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kamperfoeliestraat 47?

Kamperfoeliestraat 47 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemhof?

De wijk Bloemhof in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemhof?

Vanuit Kamperfoeliestraat 47 in Bloemhof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.5 km.