Portiekflat Lange Hilleweg 428 Rotterdam

Lange Hilleweg 428, 3073 BZ Rotterdam

79 m² Bouwjaar 1982 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Lange Hilleweg 428 is een portiekflat in Rotterdam, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
257 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lange Hilleweg 428

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Hilleweg 428

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.22 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Garagebox, parkeerkelder en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14045 Inwoners
6790 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
6345 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Bloemhof
17% Koopwoningen
18.083 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Hilleweg 428

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Lange Hilleweg 428

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Hilleweg 428?

De prijsindicatie voor Lange Hilleweg 428 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemhof is €212.000. Dat komt neer op circa €2.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Hilleweg 428 zich tot de wijk Bloemhof?

Lange Hilleweg 428 is een portiekflat van 79 m² in de wijk Bloemhof. De buurt telt 6.345 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Hilleweg 428?

Lange Hilleweg 428 is een portiekflat in Bloemhof, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lange Hilleweg 428 vergeleken met de buurt?

Lange Hilleweg 428 heeft 79 m² woonoppervlakte en 257 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bloemhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Hilleweg 428 en wat betekent dat?

Lange Hilleweg 428 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Hilleweg 428?

Lange Hilleweg 428 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bloemhof?

De wijk Bloemhof in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemhof?

Vanuit Lange Hilleweg 428 in Bloemhof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.5 km.