Dubbel benedenhuis (appartement) Lange Hilleweg 200 A Rotterdam

Lange Hilleweg 200 A, 3073 BX Rotterdam

120 m² Bouwjaar 1924 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Lange Hilleweg 200 A is een dubbel benedenhuis (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
120 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Lange Hilleweg 200 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Hilleweg 200 A

Tuin
Ja (39.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14045 Inwoners
6790 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
6345 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Bloemhof
17% Koopwoningen
18.083 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Hilleweg 200 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Lange Hilleweg 200 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Hilleweg 200 A?

De prijsindicatie voor Lange Hilleweg 200 A ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemhof is €212.000. Dat komt neer op circa €1.767 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Hilleweg 200 A zich tot de wijk Bloemhof?

Lange Hilleweg 200 A is een dubbel benedenhuis (appartement) van 120 m² in de wijk Bloemhof. De buurt telt 6.345 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Hilleweg 200 A?

Lange Hilleweg 200 A is een dubbel benedenhuis (appartement) in Bloemhof, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lange Hilleweg 200 A vergeleken met de buurt?

Lange Hilleweg 200 A heeft 120 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Bloemhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Hilleweg 200 A en wat betekent dat?

Lange Hilleweg 200 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Lange Hilleweg 200 A?

Lange Hilleweg 200 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 39 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bloemhof?

De wijk Bloemhof in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemhof?

Vanuit Lange Hilleweg 200 A in Bloemhof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.5 km.