Bovenwoning (appartement) Lange Hilleweg 190 A Rotterdam

Lange Hilleweg 190 A, 3073 BX Rotterdam

63 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Lange Hilleweg 190 A is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
206 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€190.000 tot €240.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Lange Hilleweg 190 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Hilleweg 190 A

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Rotterdam

14045 Inwoners
6790 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
6345 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Bloemhof
17% Koopwoningen
18.083 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Hilleweg 190 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Lange Hilleweg 190 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Hilleweg 190 A?

De prijsindicatie voor Lange Hilleweg 190 A ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemhof is €212.000. Dat komt neer op circa €3.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Hilleweg 190 A zich tot de wijk Bloemhof?

Lange Hilleweg 190 A is een bovenwoning (appartement) van 63 m² in de wijk Bloemhof. De buurt telt 6.345 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Hilleweg 190 A?

Lange Hilleweg 190 A is een bovenwoning (appartement) in Bloemhof, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lange Hilleweg 190 A vergeleken met de buurt?

Lange Hilleweg 190 A heeft 63 m² woonoppervlakte en 206 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Bloemhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Hilleweg 190 A en wat betekent dat?

Lange Hilleweg 190 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Lange Hilleweg 190 A?

Lange Hilleweg 190 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bloemhof?

De wijk Bloemhof in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemhof?

Vanuit Lange Hilleweg 190 A in Bloemhof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.5 km.