Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1926
- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Inhoud
- 195 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €200.000 tot €250.000
- Daktype
- Zadeldak bedekt met pannen
- Ligging
- In woonwijk
Lange Hilleweg 75 A is een portiekflat in Rotterdam, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lange Hilleweg 75 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.5 kmCharmant 3-kamer appartement in het levendige Bloemhof Aan de Lange Hilleweg 75A vind je dit sfeervolle 3-kamer appartement waar karakter en…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Lange Hilleweg 75 A ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemhof is €212.000. Dat komt neer op circa €3.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLange Hilleweg 75 A is een portiekflat van 59 m² in de wijk Bloemhof. De buurt telt 6.345 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.083 inwoners per km².
Lange Hilleweg 75 A is een portiekflat in Bloemhof, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lange Hilleweg 75 A heeft 59 m² woonoppervlakte en 195 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Bloemhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lange Hilleweg 75 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Lange Hilleweg 75 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Bloemhof in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Lange Hilleweg 75 A in Bloemhof bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lange Hilleweg 75 A: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.