Bovenwoning (appartement) Katendrechtsestraat 198 Rotterdam

Katendrechtsestraat 198, 3072 NX Rotterdam

246 m² Bouwjaar 1903 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Katendrechtsestraat 198 is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
246 m²
Inhoud
812 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€920.000 tot €1.020.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Katendrechtsestraat 198

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Katendrechtsestraat 198

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.72 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6685 Inwoners
3340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3284 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Katendrecht
31% Koopwoningen
12.091 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Katendrechtsestraat 198

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Katendrechtsestraat 198

Wat is de geschatte woningwaarde van Katendrechtsestraat 198?

De prijsindicatie voor Katendrechtsestraat 198 ligt rond €920.000 tot €1.020.000. De gemiddelde woningwaarde in Katendrecht is €414.000. Dat komt neer op circa €1.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Katendrechtsestraat 198 zich tot de wijk Katendrecht?

Katendrechtsestraat 198 is een bovenwoning (appartement) van 246 m² in de wijk Katendrecht. De buurt telt 3.284 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Katendrechtsestraat 198?

Katendrechtsestraat 198 is een bovenwoning (appartement) in Katendrecht, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Katendrechtsestraat 198 vergeleken met de buurt?

Katendrechtsestraat 198 heeft 246 m² woonoppervlakte en 812 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Katendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Katendrechtsestraat 198 en wat betekent dat?

Katendrechtsestraat 198 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Katendrechtsestraat 198?

Katendrechtsestraat 198 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Katendrecht?

De wijk Katendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katendrecht?