Herenhuis, tussenwoning Rechthuisstraat 37 Rotterdam

Rechthuisstraat 37, 3072 LH Rotterdam

162 m² Bouwjaar 1904 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Rechthuisstraat 37 is een herenhuis, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
162 m²
Inhoud
614 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€780.000 tot €880.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Rechthuisstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rechthuisstraat 37

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6685 Inwoners
3340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3284 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Katendrecht
31% Koopwoningen
12.091 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rechthuisstraat 37

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Rechthuisstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Rechthuisstraat 37?

De prijsindicatie voor Rechthuisstraat 37 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in Katendrecht is €414.000. Dat komt neer op circa €2.556 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rechthuisstraat 37 zich tot de wijk Katendrecht?

Rechthuisstraat 37 is een herenhuis, tussenwoning van 162 m² in de wijk Katendrecht. De buurt telt 3.284 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rechthuisstraat 37?

Rechthuisstraat 37 is een herenhuis, tussenwoning in Katendrecht, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rechthuisstraat 37 vergeleken met de buurt?

Rechthuisstraat 37 heeft 162 m² woonoppervlakte en 614 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Katendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rechthuisstraat 37 en wat betekent dat?

Rechthuisstraat 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-01-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rechthuisstraat 37?

Rechthuisstraat 37 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Katendrecht?

De wijk Katendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katendrecht?