Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Inhoud
- 450 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 2
Maashaven N.z. 907 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maashaven N.z. 907
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
4.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Katendrecht is €414.000. Dat komt neer op circa €2.724 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaashaven N.z. 907 is een appartement van 152 m² in de wijk Katendrecht. De buurt telt 3.284 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.091 inwoners per km².
Maashaven N.z. 907 is een appartement in Katendrecht, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Maashaven N.z. 907 heeft 152 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Katendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Maashaven N.z. 907 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-02-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.1 kg/jaar.
Maashaven N.z. 907 heeft 6 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Katendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Maashaven N.z. 907 in Katendrecht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maashaven N.z. 907: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.