Hoekwoning Maashaven N.z. 503 Rotterdam

Maashaven N.z. 503, 3072 AE Rotterdam

104 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Maashaven N.z. 503 is een hoekwoning in Rotterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 104 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
104 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Maashaven N.z. 503

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maashaven N.z. 503

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
88.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.2%
CO₂-emissie
11.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6685 Inwoners
3340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3284 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Katendrecht
31% Koopwoningen
12.091 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maashaven N.z. 503

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Maashaven N.z. 503

Wat is de geschatte woningwaarde van Maashaven N.z. 503?

De prijsindicatie voor Maashaven N.z. 503 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Katendrecht is €414.000. Dat komt neer op circa €3.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maashaven N.z. 503 zich tot de wijk Katendrecht?

Maashaven N.z. 503 is een hoekwoning van 104 m² in de wijk Katendrecht. De buurt telt 3.284 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maashaven N.z. 503?

Maashaven N.z. 503 is een hoekwoning in Katendrecht, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Maashaven N.z. 503 vergeleken met de buurt?

Maashaven N.z. 503 heeft 104 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 104 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Katendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maashaven N.z. 503 en wat betekent dat?

Maashaven N.z. 503 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-12-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maashaven N.z. 503?

Maashaven N.z. 503 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Katendrecht?

De wijk Katendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katendrecht?

Vanuit Maashaven N.z. 503 in Katendrecht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.