Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2011
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
- Inhoud
- 505 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Maashaven N.z. 489 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 110 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Maashaven N.z. 489
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
4.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Maashaven N.z. 489 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Katendrecht is €414.000. Dat komt neer op circa €2.540 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMaashaven N.z. 489 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Katendrecht. De buurt telt 3.284 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.091 inwoners per km².
Maashaven N.z. 489 is een woonhuis in Katendrecht, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Maashaven N.z. 489 heeft 163 m² woonoppervlakte en 505 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Katendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Maashaven N.z. 489 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-05-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Maashaven N.z. 489 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Katendrecht in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Maashaven N.z. 489 in Katendrecht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Maashaven N.z. 489: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.