Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1913
- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
Bergsingel 96 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 159 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €378.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bergsingel 96
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Liskwartier is €378.000. Dat komt neer op circa €1.575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBergsingel 96 is een appartement van 240 m² in de wijk Liskwartier. De buurt telt 3.765 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.924 inwoners per km².
Bergsingel 96 is een appartement in Liskwartier, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bergsingel 96 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 159 m². In Liskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €378.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bergsingel 96 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-11-17. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Liskwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €378.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Bergsingel 96 in Liskwartier bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bergsingel 96: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.