Streetview Bandeliersberg 53 A Roosendaal

Bandeliersberg 53 A, 4707 SG Roosendaal

350 m² Bouwjaar 2003 7 kamers Label A

Bandeliersberg 53 A is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 350 m², een perceel van 758 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
350 m²
Perceeloppervlakte
758 m²
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bandeliersberg 53 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bandeliersberg 53 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2920 Inwoners
1385 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1366 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Minnebeek-Watermolen
55% Koopwoningen
5.478 Inwoners per km²

Locatie van Bandeliersberg 53 A

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Bandeliersberg 53 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Bandeliersberg 53 A?

De prijsindicatie voor Bandeliersberg 53 A ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Minnebeek-Watermolen is €244.000. Dat komt neer op circa €697 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bandeliersberg 53 A zich tot de wijk Minnebeek-Watermolen?

Bandeliersberg 53 A is een woonhuis van 350 m² in de wijk Minnebeek-Watermolen. De buurt telt 1.366 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.478 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bandeliersberg 53 A?

Bandeliersberg 53 A is een woonhuis in Minnebeek-Watermolen, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bandeliersberg 53 A vergeleken met de buurt?

Bandeliersberg 53 A heeft 350 m² woonoppervlakte. Het perceel is 758 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Minnebeek-Watermolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bandeliersberg 53 A en wat betekent dat?

Bandeliersberg 53 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Bandeliersberg 53 A?

Bandeliersberg 53 A heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Minnebeek-Watermolen?

De wijk Minnebeek-Watermolen in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Minnebeek-Watermolen?

Vanuit Bandeliersberg 53 A in Minnebeek-Watermolen bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.