Vrijstaande woning Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20 Roosendaal

Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20, 4707 BP Roosendaal

110 m² Bouwjaar 1967 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20 is een vrijstaande woning in Roosendaal, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 601 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
601 m²
Inhoud
616 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
156.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.6%
CO₂-emissie
29.33 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1040 Inwoners
465 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
526 Woningvoorraad
€295.000 Gem. woningwaarde Kroeven-Noordwest
60% Koopwoningen
4.359 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20?

De prijsindicatie voor Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Kroeven-Noordwest is €295.000. Dat komt neer op circa €2.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20 zich tot de wijk Kroeven-Noordwest?

Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20 is een vrijstaande woning van 110 m² in de wijk Kroeven-Noordwest. De buurt telt 526 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.359 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20?

Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20 is een vrijstaande woning in Kroeven-Noordwest, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20 vergeleken met de buurt?

Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20 heeft 110 m² woonoppervlakte en 616 m³ inhoud. Het perceel is 601 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Kroeven-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20 en wat betekent dat?

Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20?

Pieter Corneliszoon Hooftlaan 20 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kroeven-Noordwest?

De wijk Kroeven-Noordwest in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.