Streetview Ravenhoflaan 29 Roosendaal

Ravenhoflaan 29, 4706 WD Roosendaal

167 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Ravenhoflaan 29 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 500 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €709.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
500 m²
Inhoud
683 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ravenhoflaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ravenhoflaan 29

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1050 Inwoners
350 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
342 Woningvoorraad
€709.000 Gem. woningwaarde Landerije
100% Koopwoningen
2.622 Inwoners per km²

Locatie van Ravenhoflaan 29

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Ravenhoflaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Ravenhoflaan 29?

De gemiddelde woningwaarde in Landerije is €709.000. Dat komt neer op circa €4.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ravenhoflaan 29 zich tot de wijk Landerije?

Ravenhoflaan 29 is een woonhuis van 167 m² in de wijk Landerije. De buurt telt 342 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.622 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ravenhoflaan 29?

Ravenhoflaan 29 is een woonhuis in Landerije, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ravenhoflaan 29 vergeleken met de buurt?

Ravenhoflaan 29 heeft 167 m² woonoppervlakte en 683 m³ inhoud. Het perceel is 500 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Landerije ligt de gemiddelde woningwaarde op €709.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ravenhoflaan 29 en wat betekent dat?

Ravenhoflaan 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-01-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ravenhoflaan 29?

Ravenhoflaan 29 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Landerije?

De wijk Landerije in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €709.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landerije?

Vanuit Ravenhoflaan 29 in Landerije bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.