Eindwoning Jan Vermeerlaan 149 Roosendaal

Jan Vermeerlaan 149, 4703 KM Roosendaal

88 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Jan Vermeerlaan 149 is een eindwoning in Roosendaal, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 162 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jan Vermeerlaan 149

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Vermeerlaan 149

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
218.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
296.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2285 Inwoners
1185 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1126 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Scherpdeel
58% Koopwoningen
4.660 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Vermeerlaan 149

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Jan Vermeerlaan 149

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Vermeerlaan 149?

De prijsindicatie voor Jan Vermeerlaan 149 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Scherpdeel is €218.000. Dat komt neer op circa €2.477 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Vermeerlaan 149 zich tot de wijk Scherpdeel?

Jan Vermeerlaan 149 is een eindwoning van 88 m² in de wijk Scherpdeel. De buurt telt 1.126 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.660 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Vermeerlaan 149?

Jan Vermeerlaan 149 is een eindwoning in Scherpdeel, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan Vermeerlaan 149 vergeleken met de buurt?

Jan Vermeerlaan 149 heeft 88 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Scherpdeel ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Vermeerlaan 149 en wat betekent dat?

Jan Vermeerlaan 149 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-04-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Vermeerlaan 149?

Jan Vermeerlaan 149 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Scherpdeel?

De wijk Scherpdeel in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scherpdeel?

Vanuit Jan Vermeerlaan 149 in Scherpdeel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.