Streetview Kalsdonksestraat 176 Roosendaal

Kalsdonksestraat 176, 4702 ZK Roosendaal

45 m² Bouwjaar 2023 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Kalsdonksestraat 176 is een appartement in Roosendaal, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
45 m²
Inhoud
158 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kalsdonksestraat 176

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kalsdonksestraat 176

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
86.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
274.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1695 Inwoners
825 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
797 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Spoorstraat-Van Coothlaan
62% Koopwoningen
4.678 Inwoners per km²

Locatie van Kalsdonksestraat 176

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Kalsdonksestraat 176

Wat is de geschatte woningwaarde van Kalsdonksestraat 176?

De gemiddelde woningwaarde in Spoorstraat-Van Coothlaan is €259.000. Dat komt neer op circa €5.756 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kalsdonksestraat 176 zich tot de wijk Spoorstraat-Van Coothlaan?

Kalsdonksestraat 176 is een appartement van 45 m² in de wijk Spoorstraat-Van Coothlaan. De buurt telt 797 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.678 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kalsdonksestraat 176?

Kalsdonksestraat 176 is een appartement in Spoorstraat-Van Coothlaan, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kalsdonksestraat 176 vergeleken met de buurt?

Kalsdonksestraat 176 heeft 45 m² woonoppervlakte en 158 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Spoorstraat-Van Coothlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kalsdonksestraat 176 en wat betekent dat?

Kalsdonksestraat 176 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-06-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kalsdonksestraat 176?

Kalsdonksestraat 176 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spoorstraat-Van Coothlaan?

De wijk Spoorstraat-Van Coothlaan in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spoorstraat-Van Coothlaan?

Vanuit Kalsdonksestraat 176 in Spoorstraat-Van Coothlaan bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.