Streetview Raadhuisstraat 120 Roosendaal

Raadhuisstraat 120, 4701 PW Roosendaal

161 m² Bouwjaar 1989 Label C

Raadhuisstraat 120 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 126 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
126 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Raadhuisstraat 120

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raadhuisstraat 120

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
126.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Roosendaal

3600 Inwoners
2240 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2157 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Centrum-Oud
42% Koopwoningen
7.974 Inwoners per km²

Locatie van Raadhuisstraat 120

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Raadhuisstraat 120

Wat is de geschatte woningwaarde van Raadhuisstraat 120?

De gemiddelde woningwaarde in Centrum-Oud is €229.000. Dat komt neer op circa €1.422 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raadhuisstraat 120 zich tot de wijk Centrum-Oud?

Raadhuisstraat 120 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Centrum-Oud. De buurt telt 2.157 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.974 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raadhuisstraat 120?

Raadhuisstraat 120 is een woonhuis in Centrum-Oud, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Raadhuisstraat 120 vergeleken met de buurt?

Raadhuisstraat 120 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 126 m². In Centrum-Oud ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raadhuisstraat 120 en wat betekent dat?

Raadhuisstraat 120 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-04-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.97 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Centrum-Oud?

De wijk Centrum-Oud in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum-Oud?

Vanuit Raadhuisstraat 120 in Centrum-Oud bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum-Oud?