Streetview Heinsbergerweg 176 F Roermond

Heinsbergerweg 176 F, 6045 CK Roermond

1135 m² Bouwjaar 1972 Label APLUSPLUS

Heinsbergerweg 176 F is een woonhuis in Roermond, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 1135 m². Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
1135 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Heinsbergerweg 176 F

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heinsbergerweg 176 F

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUS

Bereikbaarheid in Roermond

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Roermond

720 Inwoners
300 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
277 Woningvoorraad
€395.000 Gem. woningwaarde Kitskensdal
74% Koopwoningen
369 Inwoners per km²

Locatie van Heinsbergerweg 176 F

Vergelijkbare woningen in Roermond

Veelgestelde vragen over Heinsbergerweg 176 F

Wat is de geschatte woningwaarde van Heinsbergerweg 176 F?

De gemiddelde woningwaarde in Kitskensdal is €395.000. Dat komt neer op circa €348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heinsbergerweg 176 F zich tot de wijk Kitskensdal?

Heinsbergerweg 176 F is een woonhuis van 1135 m² in de wijk Kitskensdal. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 369 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heinsbergerweg 176 F?

Heinsbergerweg 176 F is een woonhuis in Kitskensdal, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Heinsbergerweg 176 F vergeleken met de buurt?

Heinsbergerweg 176 F heeft 1135 m² woonoppervlakte. In Kitskensdal ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heinsbergerweg 176 F en wat betekent dat?

Heinsbergerweg 176 F heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Kitskensdal?

De wijk Kitskensdal in Roermond (Limburg) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kitskensdal?

Vanuit Heinsbergerweg 176 F in Kitskensdal bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kitskensdal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heinsbergerweg 176 F: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 0.7 km.