Streetview Zonnedauwhof 165 Roermond

Zonnedauwhof 165, 6043 KK Roermond

89 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Zonnedauwhof 165 is een woonhuis in Roermond, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 153 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Zonnedauwhof 165

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zonnedauwhof 165

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
105.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roermond

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Roermond

3295 Inwoners
1470 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1443 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Hoogvonderen
72% Koopwoningen
4.910 Inwoners per km²

Locatie van Zonnedauwhof 165

Vergelijkbare woningen in Roermond

Veelgestelde vragen over Zonnedauwhof 165

Wat is de geschatte woningwaarde van Zonnedauwhof 165?

De gemiddelde woningwaarde in Hoogvonderen is €263.000. Dat komt neer op circa €2.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zonnedauwhof 165 zich tot de wijk Hoogvonderen?

Zonnedauwhof 165 is een woonhuis van 89 m² in de wijk Hoogvonderen. De buurt telt 1.443 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.910 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zonnedauwhof 165?

Zonnedauwhof 165 is een woonhuis in Hoogvonderen, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zonnedauwhof 165 vergeleken met de buurt?

Zonnedauwhof 165 heeft 89 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hoogvonderen ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zonnedauwhof 165 en wat betekent dat?

Zonnedauwhof 165 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-12-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zonnedauwhof 165?

Zonnedauwhof 165 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoogvonderen?

De wijk Hoogvonderen in Roermond (Limburg) kenmerkt zich door 3.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvonderen?

Vanuit Zonnedauwhof 165 in Hoogvonderen bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.