Vrijstaande woning (semi-bungalow) D v Voornelaan 17 Rockanje

D v Voornelaan 17, 3235 AC Rockanje

264 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 2 slaapkamers Label D

D v Voornelaan 17 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) in Rockanje, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m², een perceel van 840 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
264 m²
Perceeloppervlakte
840 m²
Inhoud
1026 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€775.000 tot €875.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor D v Voornelaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel D v Voornelaan 17

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
188.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
271.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.8 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rockanje

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

31.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Rockanje

1530 Inwoners
800 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
837 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Rockanje
56% Koopwoningen
1.645 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van D v Voornelaan 17

Vergelijkbare woningen in Rockanje

Veelgestelde vragen over D v Voornelaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van D v Voornelaan 17?

De prijsindicatie voor D v Voornelaan 17 ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Rockanje is €416.000. Dat komt neer op circa €1.576 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt D v Voornelaan 17 zich tot de wijk Rockanje?

D v Voornelaan 17 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) van 264 m² in de wijk Rockanje. De buurt telt 837 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.645 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op D v Voornelaan 17?

D v Voornelaan 17 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) in Rockanje, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is D v Voornelaan 17 vergeleken met de buurt?

D v Voornelaan 17 heeft 264 m² woonoppervlakte en 1026 m³ inhoud. Het perceel is 840 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Rockanje ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van D v Voornelaan 17 en wat betekent dat?

D v Voornelaan 17 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van D v Voornelaan 17?

D v Voornelaan 17 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rockanje?

De wijk Rockanje in Rockanje (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rockanje?

Vanuit D v Voornelaan 17 in Rockanje bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 31.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.